До уваги мешканців Роганської селищної ради, що мають пільги!

Дата: 22.01.2020 09:33

Постановою КМУ від 27.12.2019 № 1123 внесено зміни до Порядку надання пільг на оплату житлово- комунальних послуг у грошовій формі, затвердженого постановою КМУ від 17.04.2019 № 373, чим надано можливість переходу, на виплату розрахованої суми пільги у грошовій готівковій формі в будь-який час починаючи з 1 січня 2020 року (раніше лише до 15 жовтня/15 травня).

Для переходу на готівкову форму виплати пільговику потрібно надати наступний пакет документів, а саме:

• у разі виплати через банківську установу - заяву та виписку з банківської установи із зазначенням реквізитів за новим зразком;
  • у разі виплати через АТ Укрпошта - заяву з повним зазначенням адреси та поштового відділення зв'язку.

Заяви можуть подані безпосередньо до управління соціального захисту населення за адресою: м. Харків, пр-т Гагаріна, 157-А, каб. 27 або через уповноважених осіб з питань соціального захисту Роганської громади за адресою: Харківська обл., Харківський район, сел. Рогань, вул. 1-го Травня, буд. 1 , каб.7 .