Вітаємо Пономаренківський ДНЗ

Дата: 09.01.2020 16:08

Протягом 2019 року на Інтернет-Порталі рейтингу освітніх закладів України проводився конкурс закладів дошкільної освіти. Метою конкурсу є виявлення та пропаганда прогресивних методів роботи ЗДО, активізація педагогічних працівників України в пошуках творчого підходу до виконання своїх професійних обов’язків; акцентування уваги працівників ЗДО на використанні у своїй професійній діяльності прогресивних інноваційних методів роботи, інформаційно-комунікативних технологій, для обміну передовим педагогічним досвідом, професійному спілкуванні із колегами із інших регіонів країни.

Організаторами конкурсу виступили ВГО «Український Академічний Центр оцінки діяльності та професійної відповідності викладачів та педагогів», ГО «Просвіта молоді України», «Інтернет-Портал рейтингу освітніх закладів України».

Серед 100 найкращих закладів дошкільної освіти України у загальному заліку лайт – конкурсу «Краща спальна кімната закладу дошкільної освіти – 2019» Пономаренківський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) Роганської селищної ради (с. Хроли, Харківського району, Харківської області) зайняв третє рейтингове місце.

У загальному заліку лайт-конкурсу «Краще оздоблення актової зали ЗДО – 2019» Пономаренківський ДНЗ (ясла-садок) зайняв 7 рейтингове місце.

Вітаємо весь колектив із гідною перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів та натхнення в благородній роботі!