Звітний концерт комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості»

Дата: 25.11.2019 15:59

24 листопада о 14.00 у актовій залі Роганського будинку культури відбувся звітний концерт комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» тривалістю 1,5 години, присвячений Дню народження закладу – нам виповнилось 2 роки. У концерті брали участь 90 вихованців гуртків:

• Вокального мистецтва:

Наймолодші вокалісти закладу, учні перших класів Роганської гімназії, які вперше вийшли сцену;

Олександр Ушкалов –  володар ІІІ місця Відкритого фестивалю-конкурсу Golden pearl та ІІ місця фестивалю Харків збирає таланти 2019;

Вокальний ансамбль Мозаїка-Star –  переможці Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Планета Зірок» м.Дніпро, VІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Підкори сцену» м.Київ, Всеукраїнського відкритого фестивалю дитячої та юнацької творчості присвяченому Всесвітньому Дню Землі м.Кропівницький,  VІІІ  міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «DansSongFest»

Вокальний ансамбль Яскраві Смайлики – володар ІІ місця відкритого фестивалю-конкурсу Golden pearl та Фетивалю Харків Збирає таланти 2019

Науменко  Антоніна –  яка у цьому році дебютувала на  Фестивалі Харків Збирає таланти 2019 де завоювала 2 місце

Толстих Марія –  вихованка, яка вже обрала свою майбутню професію і у цьому році вступила до музичного училища на відділ Естрадного мистецтва. Та незважаючи на це, Марія виявила бажання продовжувати відвідувати наші заняття та брати активну участь у житті свого колективу (Мозаїка-Star)

Шовкопляс Ліана –  переможниця Відкритого вокального фестивалю-конкурсу «Венок Слобожанщины», 1-го міжнародного фестивалю-конкурсу Зимовий калейдоскоп талантів, Міжнародного фестивалю-конкурсу Зоряна симфонія у м.Київ, Відкритого фестивалю-конкурсу Golden pearl та Фетивалю Харків Збирає таланти

Вокальний колектив  Океан усмішок – який посів 1 місце у Відкритому вокальному фестивалі-конкурсі «Венок Слобожанщины», у 1-му міжнародному фестивалі-конкурсі Зимовий калейдоскоп талантів, у міжнародному фестивалі-конкурсі Зоряна симфонія у м.Київ, у Відкритому фестивалі-конкурсі Golden pearl та Фестивалю Харків Збирає таланти.

Зосім Антон –  переможець 1-го міжнародного фестивалю-конкурсу Зимовий калейдоскоп талантів, Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу «Запали зірку», Міжнародного фестивалю-конкурсу Зоряна симфонія у м.Київ, Відкритого фестивалю-конкурсу Golden pearl. А також володар Гран-При фестивалів Харків Збирає таланти 2018 та 2019 та конкурсу Чорноморське сузір’я талантів  у м.Скадовськ.

• Хореографічного мистецтва:

Молодша група танцювального колективу Атлантіс –  срібні призери V регіонального фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Первомайська весна 2019», переможці Всеукраїнського фестивалю «Kharkov dance festival»;

Старша група колективу Атлантіс –  Срібні призери міжнародного фестивалю «Танцюючі зірки», Срібні призери V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «DKDance», Бронзові призери міжнародного танцювального фестивалю «MEGAPOLIS», Срібні призери V регіонального фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Первомайська весна 2019» і нарешті переможці Всеукраїнського фестивалю «Kharkov dance festival»!

• Дебютували вихованці гуртка Театрального мистецтва, які, доречи, займаються лише три місяці, а змогли своїм виступом зірвати бурхливі оплески залу.
  • Представили свою роботи вихованці гуртка Таеквон-до – переможці відкритого кубку Білий ведмідь з Таеквон-До ITF; Кубку Харківскої області з Таеквон-До серед молодших юнаків та юнаків; Відкритої першості кубку Полтавської області серед дітей, юнаків та юніорів 2018 у м.Кременчуг; у 8 відкритому міському турнірі з Таеквон-До серед молодших юнаків та юнаків в м.Чугуїв; у Чемпіонаті Харківської області; Кубку Харківської області серед дітей та юнаків 2019; Кубку Харківської області серед юніорів та дорослих 2019;
  • Вихованці гуртка Регбі – двічі срібні призери в змаганнях Харківської шкільної ліги з регбі – 5; Бронзові призери чемпіонату України з регбі – 15 до 12 років; Двократні Бронзові призери кубку України з регбі – 7 по ю-16; Срібні призери Чемпіонату України з регбі – 7 по ю – 16 та неодноразові чемпіони та призери кубків регбійних клубів Олімп та ХТЗ.
  • Було показано презентацію роботи гуртка Шахи.

Паралельно з виступом дітей йшла презентація  робіт вихованців гуртків Образотворчого мистецтва та Піскової анімації, а також робочі моменти гуртка Англійської мови.

Всі учасники заходу отримали пам’ятні подарунки від Роганської селищної ради та голови Шевченка Федора Степановича.  Усі інші вихованці закладу отримають свої подарунки найближчим часом.

Дякуємо батькам наших вихованців за підтримку, за активну участь у житті нашого закладу.

Окремо хочеться подякувати Шевченко Федору Степановичу за організацію транспорту для перевезення дітей з с.Хроли для участі у заході.

Запрошуємо всіх бажаючих на наші майбутні свята!!!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)