Роганська селищна військова адміністрація

Харківської області

День пам’яті жертв Голодомору.

Дата: 22.11.2019 15:04
Кількість переглядів: 445

Фото без опису

Багато трагедій пережив український народ, але жахливішого лиха, як Голодомор 1932 – 1933 років, історія не знає. У XX столітті Україна пережила три голодомори: 1921-1923 рр., 1932-1933 рр., 1946-1947 рр., проте саме Голодомор 1932-33 рр. був наймасовішим і найжорстокішим.

Тому щороку, наприкінці листопада, ми схиляємо голови в скорботі, вшановуючи пам’ять загиблих від Голодомору. Жорстокі тридцяті роки минулого століття стали однією з найтрагічніших сторінок в історії України.

Немислимий за своїми масштабами геноцид забрав життя, за різними оцінками, від 4 до 10 млн людей. Ще є живі люди, котрі пам’ятають голодомор і можуть розповісти про нього. Ще зберігається шанс засвоїти урок історії не за підручниками, а через безпосередній контакт із живими свідками.

Неможливо чути спогади очевидців тих подій без болю, хвилювання та страшного обурення. Та хоч якою б гіркою і трагічною не була правда про Голодомор, ми повинні її знати і зробити все, щоб подібного більше не повторилося.

Виконавчий комітет Роганської селищної ради бажає всім жителям громади , щоб на столі українців завжди був хліб і до хліба, щоб ніколи у наших дітей не бачити голодних очей, щоб дитинство їх було щасливим і ситим, щоб наші люди завжди мали достаток, а держава була могутньою, процвітаючою і з високим рівнем добробуту.

І хай оберігає нас Господь від будь-якого лиха.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь