Свято "День селища Рогань"

Дата: 08.10.2019 09:21

5 жовтня в Роганському будинку культури пройшло свято "День селища Рогань".Святкові дійства розпочалися вранці о 11:00 коли аніматори розпочали святкову програму для дітей з солодкими подарункуми.Також було  проведено святкову лотерею для всіх бажаючих. Біля Роганського будинку культури було встановлено безкоштовний тір та батути,кожен міг спробувати смачну польову кашу,відвідати фотозону та ярмарку творчих робіт.Родзинкою ранку був виступ Заслуженої артистки України,Євгенії Костенко , яка подарувала жителям незабутні враження від свого виступу.

На святковому концерт який розпочався о 14:00, всіх жителів вітали творчі колективи Роганського та  Пономаренківьського будинку культури та гості.

Голова Роганської ОТГ Шевченко Федір Степанович  тепло привітав жителів  зі святом та відзначив Почесних жителів громади.

На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят

На изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди стоят и на улице

На изображении может находиться: 1 человек, на сцене и стоит