ФК ХРОЛИ переможці турніру Кубку пам’яті Юрія Тарасова. Вітаємо наших переможців.

Дата: 07.10.2019 14:57

У фінальній пульці турніру пам’яті Юрія Тарасова по коловій системі зіграли між собою  «Нива» Липці, «Маршал» Лук’янці, «Штурм» Циркуни та ФК «Хроли». Цей турнір проводиться щорічно серед команд Північної групи першості Харківського району і в цьому турнірі не має участі чемпіон конференції.

Хроли стали переможцями турніру 2019 року!

Лідери команди ФК «Хроли» свою перемогу виразили такими словами:

«Подяка Маркину Валерію Миколайовичу — головному тренеру, помічнику тренера Русанову Роману Олександровичу і Пашиніну Олександру Павловичу. Велика подяка Голові Роганськоі ОТГ- Шевченку Федору Степановичу, першому заступнику голови Роганськоі ОТГ Топчію Анатолій Григоровичу, Старості с. Хролі Роганськоі ОТГ Бринзі Олегу Вікторовичу. На самому футбольному полі відзначився воротар Білик Сергій, котрий відстояв на нуль в усіх іграх. Кращим гравцем команди у нападі визначено Муромцема Віталія, а у захисті допоміг відстояти на нуль Микула Вадим».