Життєвий листопад

Дата: 30.09.2019 09:59

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку в Будинку культури  спільно з Роганською селищною радою та депутатським корпусом проведено свято долі,свято життя,,Життєвий листопад''.На свято були запрошені люди поважного віку різних професій.Виконавчий комітет Роганської селищної ради привітав людей похилого віку солодкими подарунками.

Всі виступаючі бажали присутнім здоров'я,довгих років життя,радості,миру,добра.

Прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, шанобливе ставлення до людей– це незрівняний приклад для наслідування сучасній молоді. Низький уклін Вам до землі, дорогі ветерани, дідусі, бабусі, та велика подяка за все що Ви зробили для своїх нащадків.

Бажаємо Вам найголовнішого – здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги і далі дарувати тепло ваших посмішок, щастя та благополуччя! Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею!

Фото свята за посиланням.

На изображении может находиться: 8 человек, люди сидятНа изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди сидят и в помещении