14 вересня 2019 року Роганська територіальна громада відсвяткувала іменини ще одного населеного пункту – сел. Докучаєвське.

Дата: 17.09.2019 12:30

Так склалося, що в цей чудовий вересневий день в селищі Докучаєвському відбулося дві важливі події:

1. Перепоховання останків 20 радянських військовослужбовців, знайдених пошуковою групою спеціалізованого підприємства «Воєнні меморіали «Схід»», до Братської могили в сел. Докучаєвське. Ви спитаєте чому в саме цей день, а тому що не відомо, що було б з селищем якби не самовіддана боротьба наших визволителів. А пам’ять і шана це все чим ми зараз можемо їм віддячити.

Процедура перепоховання розпочалася об 11.00 і проходила за участі Роганського селищного голови Шевченка Федора Степановича, представників виконавчого комітету та депутатського корпусу, Святого Отця Костянтина, почесної варти на чолі з заступником командира військової частини А - 1933 Богацького Ігоря Борисовича, директора спеціалізованого підприємства «Воєнні меморіали «Схід»» - Старченка Віктора Сергійовича та мешканців Роганської територіальної громади.

Всі учасники вшанували пам’ять загиблих Воїнів та поклали квіти.

2. Святкування Дня селища Докучаєвське.

Свято почалося зі спортивних змагань та вручення призів учасникам та переможцям. Після чого розпочався урочистий концерт, з виступами колективів художньої самодіяльності нашої громади, під час котрого голова Роганської селищної ради Шевченко Федір Степанович привітав мешканців селища та гостей з цим визначним святом та нагородив грамотами, подяками і заохочувальними подарунками представників селища за вагомий внесок в розвиток територіальної громади.

Заключною частиною свята стала розважальна програма для дітей з аніматорами, аквагримом та конкурсами, а також частування мешканців та гостей свята смачною кашею.