Змагання зі спортивного риболовства

Дата: 09.09.2019 15:10

Оголошення!!!

15 вересня 2019 року о 9.00 біля ставка в сел. Рогань Виконавчим комітетом Роганської селищної ради будуть проводитись змагання зі спортивного риболовства присвячені Дню фізичної культури та спорту України.

Пропонуємо прийняти участь у змаганнях дітям віком від 8-10 років тільки з батьками та від 11-18 років, що мешкають на території Роганської територіальної громади (учасникам при собі мати 2 укомплектовані вудочки).

Всі учасники змагань матимуть змогу не лише отримати багато позитивних емоцій, а й цінні пам’ятні подарунки.

Запрошуємо мешканців Територіальної громади та гостей прийти та підтримати учасників і гарно провести час.

Родзинкою змагань буде традиційна для рибаків страва-уха.

З приводу попереднього запису для участі та інших технічних питань звертатись до начальника відділу культури, спорту та молоді Шамрая Андрія Дмитровича тел. 0505202032