Cприяння розвитку малого та середнього підприємництва в Харківській області

Дата: 28.08.2019 11:51

ХАРКІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА (далі – ХРФПП) спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації в рамках Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва в Харківській області на 2016-2020 роки, проводить конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету серед суб’єктів малого та середнього підприємництва Харківської області в розмірі:

- від 50 до 75 тис. грн. – строком до 1 року;

- від 75 до 200 тис. грн. – строком до 2 років.

Мікрокредити надаються для виробництва, переробки і збуту виробленої продукції, придбання техніки, обладнання, інноваційних та енергозберігаючих технологій, будівництва і реконструкції виробничих приміщень, надання послуг, у тому числі у сфері зеленого туризму.

Початок конкурсу 28 серпня 2019 року. Дедлайн для подачі заявок – до 18:00 години 28 жовтня 2019 року.

З умовами проведення конкурсу можна ознайомитись на сторінці ХРФПП у соціальній мережі Facebook (за посиланням –https://www.facebook.com/groups/248067341932731/).

Адреса подачі заявок: Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва, м. Харків, площа Свободи, буд. 5, ДЕРЖПРОМ, 1 під'їзд, 5 поверх, кабінети № 19-21.

Контактні телефони: (057)757-42-20, (057)757-42-32.