Звіт по роботі громади з 19 - 23 серпня

Дата: 23.08.2019 14:22

• Працівниками відділу благоустрою Роганської селищної ради проведено ремонт відмостки біля першого під’їзду  будинку №38 по вулиці Докучаєва в селищі Докучаєвське
  • Щоденно продовжується проводитися організація та контроль робіт по покосу трави на всій території Роганської селищної ради, зокрема по території учбовгово містечка ХНАУ.
  • Проводяться роботи по вставленню нового, та модернізацію вже введеного в експлуатацію вуличного освітлення по  вулиці Академічна в сел. Докучаєвське, с.Хроли , зокрема роботи проведено по вулиці Дружби в сел.Рогань.
  • Проведено роботи з  регулювання програматора в сел. Рогань та с. Хроли, с. Пономаренки, с. Логачівка.
  • Спеціалістами Роганської селищної ради та старостинського округу с. Хроли проводиться прийом та консультації з громадянами.
  • Проведено підготовку до святкування державних свят та Дня визволення с. Хроли.
  • Заміна силового кабелю в б.29 в учбовому містечку ХНАУ.
  • КП  «Теплові мережі Роганської селищної ради » ліквідовано наслідки аварії та проведено заміну запірної арматури на водогоні в сел. Докучаєвське.
  • 23.08.2019 за висновком комісії з прийняття закладів освіти до нового навчального року , усі заклади Роганської селищної ради готові прийняти дітей.
  • Продовжується ямковий ремонт дороги «Харків – сел.Рогань » спільно з Харківською обласною адміністрацією та Державним  підприємством "Дороги Харківщини".
  • В селі Хроли встановлюються додаткові опори під вуличне освітлення.