Робота Виконавчого комітету

Дата: 16.08.2019 15:23

• Проведено ремонт покрівлі будинку №8 по вулиці Докучаєва в селищі Докучаєвське
  • Щоденно продовжується проводитися організація та контроль робіт по покосу трави на всій території Роганської селищної ради, зокрема по вул. Культури ,Докучаєва.
  • Проводяться роби по вставленню нового, та модернізацію вже введеного в експлуатацію вуличного освітлення по сел. Рогань. сел. Докучаєвське с.Хроли , зокрема роботи проведено по вулицях Східна, Дослідна, Яружна, Лесі Українки, Паркова, Дружби, Зоряна, Південна(ХНАУ).
  •  Було проведено технічну інвентаризацію  світлових ліхтарів з метою їх подальшої експлуатації
  • Спеціалістами Роганської селищної ради та старостинського округу с. Хроли проводиться прийом та консультації з громадянами.
  • Проведена роз’яснювальна робота з населенням з питань благоустрою громади.
  • проведено роботи з ліквідації аварійних насаджень по усій території, а саме дерев що загрожували життю та здоров'ю жителів громади в сел. Рогань та с. Хроли.
  • Спеціалістами служби  у справах дітей та сім'ї проведено інформаційну компанію через інформаційний ресурс громади з питань запуску соціального проекту «Щастя у чотири руки».
  • Ліквідовано наслідки аварії на лінії вуличного освітлення біля будинку №28 в учбовому містечку ХНАУ.
  • Прийнято на баланс Центру первинної медико-санітарної допомоги селища Рогань, сонячний трекер який встановлено фондом "Здоров'я для всіх " за кошти Європейського союзу.
  • розпочато ямковий ремонт дороги «Харків – сел.Рогань » спільно з Харківською обласною адміністрацією та Державним  підприємством "Дороги Харківщини".