Сонячний трекер передано громаді

Дата: 15.08.2019 15:42

Сьогодні до Роганської селищної ради завітав голова фонду «Здоров'я для всіх», колишній народний депутат України, Шевчук Сергій Володимирович та голова Харківської районної ради, Литвиненко Максим Владиславович та передали до власності громади сонячний трекер який встановлено біля Центру первинної медико-санітарної допомоги селища Рогань, фондом "Здоров'я для всіх " за кошти Європейського союзу. Шевченко Федір Степанович подякував гостям, та зазначив, що Роганська селищна рада відкрита для  подальшої плідної співпраці і реалізації інноваційних проектів  в сфері енергоефективності та захисту екології на території громади.