УВАГА Для мешканців Роганської селищної об'єднаної територіальної громади буде працювати фахівець Харківської районної філії ХОЦЗ!

Дата: 07.08.2019 15:10

8 серпня 2019 року з 09:00 до 15:00 у будівлі колишньої Пономаренківської селищної ради за адресою: с. Хролі, вул. Червоноармійська,15;

23 серпня 2019 року з 9.00 до 15.00 у будівлі Роганської селищної ради за адресою: с. Рогань, вул. 1го Травня 1, фахівець центру зайнятості буде проводити прийом громадян.

Буде надано інформаційно-консультаційні послуги мешканцям громади щодо умов та порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу, інформацію про призначення допомоги по безробіттю та з пошуку роботи, можливості  резервування часу у спеціалістів центру зайнятості через сервіс «Електронна черга», надання профорієнтаційних послуг  та інших послуг служби зайнятості.

Також запрошуємо місцевих роботодавців підійти за отриманням інформації про послуги які надаються у Державній службі зайнятості для підприємців та керівників установ.

Ви маєте можливість отримати кваліфіковану допомогу служби зайнятості.

Запрошуємо всіх бажаючих!
 Більш детально за телефоном: 732-44-64