Свято Івана Купала в Роганській громаді

Дата: 09.07.2019 09:27

6 липня в с. Докучаєвське на березі озера 8 березня відзначили свято Івана Купала. Організували свято спільними зусиллями Роганської об’єднаної територіальної громади, Харківського національного університету ім. В.В. Докучаєва, Роганського будинку культури також в цей день відбулось свято Івана Купала  в с.Хроли яке організовувалось спільними зусиллями Пономаренківського сільського клубу та Старостинського округу с.Хроли.

Розочались свята концертами  які були організовані Пономаренківським сільським клубом в с.Хроли та Роганським будинком культури в сел.Докучаєвське.

На святах всіх бажаючих пргищали смачною польовою кашою.Були організовані веселі конкурси для дітей та дорослих,завершилось свято традиційним спалюванням купальського вогнища.

Але це ще не все.....В кінці свята жителів громади чекав подарунок яким привітала депутат Харківської обласної ради  Мураева Валерія Олегівна - святковий салют над селищем Докучаєвське та с.Хроли.