Виконавчим комітетом Роганської селищної ради в період 17-21 червня було проведено наступні роботи:

Дата: 21.06.2019 14:42

• Було здійснено прийняття та перевірка робіт з улаштування вул. Зарічна в сел. Рогань.
  • Продовжується контроль робіт по ремонту покрівлі будинку №16 по вулиці Докучаєва в селищі Докучаєвське.
  • Здійснюються контроль за роботами по облаштуванню пішохідних доріг що проходять по вулиці 1-го Травня та вулиці Чкалова в селищі Рогань.
  • Щоденно продовжується проводитися організація та контроль робіт по покосу трави на всій території Роганської селищної ради, зокрема по вул. Культури, Весела, Докучаєва.
  • Проводяться підготовчі роботи по вставленню вуличного освітлення по вул. Південна в сел.Рогань.
  • Облаштовано пішохідний перехід по вул.Культури в селищі Рогань.
  •  Було проведено технічну інвентаризацію  світлових ліхтарів з метою їх подальшої експлуатації.
  • Було проведено заходи присвячені закриттям оздоровчих дитячих літніх таборів, що діють на території Роганської селищної ради.
  • Було отримано висновок Мінрегіону щодо відповідності проектів поданих Роганською селищною радою , стратегії розвитку України до 2022 року.
  • Розроблено проектно кошторисну документацію щодо асфальтування доріг на території Роганської селищної ради.
  • Спеціалістами Роганської селищної ради та старостинського округу с. Хроли проводиться прийом та консультації з громадянами.
  • Завершуються роботи з асфальтування дороги в селищі Рогань по вулиці Весела, Зарічна, Культури.
  • Проводиться інформаційно -  роз’яснювальна робота з населенням через інформаційний .
  • Виконавчим комітетом Роганської селищної ради було організоване навчання відповідальних осіб закладів освіти та  культури з питань пожежної безпеки, організації та контролю їх виконання в навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у Харківської області.
  • Завершено роботи  по встановленню модернізованого вуличного освітлення по вулиці Громадського,вулиці Харківська, провулок Зорянський в с.Хроли.
  • Організовано роботи з благоустрою під’їзду до с.Хроли.
  • Встановлено модернізоване вуличне освітлення на території с. Логачівка а саме по вул. Центральна та вул. Миколаїва.
  • Проводяться роботи з благоустрою та реконструкції дитячих майданчиків в с.Хроли.
  • Проведено роботи з встановлення загорожі на кладовищі в с.Хроли
  • Ведеться підготовка до проведення свята Івана Купала.