Роганська територіальна громада посіла почесне 3 місце

Дата: 19.06.2019 15:49

12 червня 2019 року відбулося засідання колегії Управління у справах молоді та спорту обласної державної адміністрації, де було підбито підсумки проведеної роботи за 2018 рік та відзначено переможців пам’ятними кубками та грамотами.
Наша Роганська ОТГ – стала взірцем та прикладом для наслідування.
Адже саме наші спортсмени своїми зусиллями та стараннями вибороли командне
1 місце з настільного тенісу тенісу (27 жовтня);
з баскетболу (13 жовтня);
з важкої атлетики;
з волейболу (чоловіки) (смт. Пісочин 22 квітня);
з гирьового спорту (12 травня м. Дергачі зооветерееарна академія);
з пляжного волейболу (жінки) (10 червня смт.Пісочин);
з легкої атлетики (м. Харків 6 жовтня).
2 місце з шашок (21 квітня) та пляжного волейболу (10 червня),
та в сумарному заліку посіли ПЕРШІСТЬ в обласній Спартакіаді 2018 року з видів спорту серед районів області, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад (ІІІ група: Зачепилівський район, Золочівський р-н, Ізюмський р-н, Нововодолазький р-н, Печенізький р-н, Первомайський р-н, Старосалтівська ОТГ, Чкаловська ОТГ, Роганська ОТГ, Малинівська ОТГ, Оскільська ОТГ, Коломацька ОТГ, Наталинська ОТГ, Старовірівська ОТГ, Олексіївська ОТГ, Циркунівська ОТГ).
З гордістю було прийнято почесні нагороди з рук директора департаменту сім’ї, молоді та спорту ХОДА Кириленка Віталія Володимировича та заступника голови ХОДА Бабічева Анатолія Валерійовича.
Разом з цим за підсумками роботи об’єднаних територіальних громад з розвитку фізичної культури та спорту Харківської області за 2018 рік наша Роганська територіальна громада посіла почесне 3 місце.