Виконавчим комітетом Роганської селищної ради в період 10-15 червня було проведено наступні роботи:

Дата: 14.06.2019 15:40

• Здійснюється перевірка та підрахунок кошторисної документації дорожніх ремонтних робіт в селищі Рогань.
  •  Проводились заміри щодо ремонту тротуару по вулиці Зарічна в сел. Рогань.
  • Проводився  контроль робіт по ремонту покрівлі будинку №16 по вулиці Докучаєва в селищі Докучаєвське.
  • Здійснювався контроль за роботами по будівництву тротуарів та пішохідних доріг що проходять по вулиці 1-го Травня та вулиці Чкалова в селищі Рогань.
  • Щоденно продовжується проводитись організація та контроль робіт по покосу трави на всій території Роганської селищної ради, зокрема території зупинок та громадських місць в сел. Докучаєвське та с.Хроли.
  • Проведено роботи з благоустрою території навколо медичної амбулаторії в сел.Рогань.
  • Проведено роботи з благоустрою території дитячого  майданчику в с. Логачівка.
  • Організовано санітарний виріз насаджень по території селища Рогань.
  • Організація та контроль підвозу учнів громади до пунктів здачі ЗНО.
  • Проводиться щоденний контроль роботи оздоровчих дитячих літніх таборів, що діють на території Роганської селищної ради.
  • Спеціалістами Роганської селищної ради та старостинського округу с. Хроли проводиться прийом та консультації з громадянами.
  • Розроблено графічні матеріали з питань брендування Роганської громади.
  • Заступником Роганського селищного голови здійснюється робоче відрядження щодо реалізації проекту мобільності що фінансується за рахунок GIZ (Підтримка Німеччини).
  • Проводились роботи з благоустрою території по вулиці Дослідна (Чапєва) в сел.Рогань.
  • Розпочато робот з асфальтування дороги в селищі Рогань по вулиці Весела, Зарічна, Культури.
  • Проведена роз’яснювальна робота з населенням через інформаційний ресурс з питань дотримання правил безпеки в пожежонебезпечний  період.
  • Проведено засідання з представниками Держспоживслужби з приводу щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення громади та звернень мешканців що стосується даних питань.
  • Розпочато роботи по встановленню модернізованого вуличного освітлення по вулиці Громадського в с.Хроли.
  • Встановлено модернізоване вуличне освітлення на території стадіону в селі Хроли
  • Розширення освітлювальної зони по вулиці Харківска в с. Хроли (19 ліхтарів) та вулиці Зорянська(13 ліхтарів).
  • Проведено роботи з благоустрою кладовищ в с. Логачівка та с.Хроли.
  • Проводяться роботи з реконструкції та ремонту тепломережі що проходить по вулиці Культури в сел.Рогань.
  • Здійснено ліквідацію наслідків санітарної вирізки дерев в сел.Рогань.
  • Здійснюється підготовка до засідання  XXXIII сесії Роганської селищної ради  VIII скликання та засідання депутатських  комісій.Фото без опису