Робота Виконавчого комітету Роганської селищної ради

Дата: 07.06.2019 15:05

Виконавчим комітетом Роганської селищної ради в період 3-7 червня було проведено наступні роботи:

• Подано три проекти на інфраструктурну субвенцію по ремонту доріг що знаходяться на території Роганської селищної ради
  • Проведено перевірку та прийняття робіт по ремонту покрівлі будинку №8 по вулиці Докучаєва в селищі Докучаєвське
  • Здійснюється контроль за роботами по будівництву тротуарів та пішохідних доріг що проходять по вулиці 1-го Травня та вулиці Чкалова в селищі Рогань.
  • Щоденно проводиться організація та контроль робіт по покосу трави на всій території Роганської селищної ради.
  • Організовано санітарний виріз тополь та насаджень по території селища Докучаєвське.

• Організація та контроль підвозу учнів громади до пунктів здачі ЗНО
  • Подано на розгляд департаменту Освіти та науки проекти на ремонти спортивних залів що знаходять в навчальних закладах Роганської селищної ради.
  • Проводиться щоденний контроль роботи оздоровчих дитячих літніх таборів, що діють на території Роганської селищної ради.
  • Спеціалістами Роганської селищної ради та старостинського округу с.Хроли, проводитися прийом та консультації з громадянами.
  • Проведено роботи з благоустрою скверу  Роганської селищної ради.
  • Розроблено графічні матеріали та готується публічний звіт з реалізації Бюджету участі Роганської селищної ради.
  • Прийнято участь у засіданні робочої групи в місті Запоріжжя, щодо реалізації проекту мобільності що фінансується за рахунок GIZ(Підтримка Німеччини).
  • Облаштовано пішохідний перехід по вулиці 1-го Травня в селищі Рогань.
  • Проведено моніторинг показань лічильників комунальних та адміністративних будівель Роганської селищної ради та подано звіт до відповідних інституцій.

• Проводиться контроль за виконанням поточного(ямкового) ремонту дороги в селищі Рогань по вулиці Весела, Зарічна, Культури.
  • Організація та проведення заходів щодо підготовки до цивільного захисту в закладах освіти Роганської селищної ради. Проведена роз’яснювальна робота з населенням через інформаційний ресурс з питань дотримання правил безпеки на воді
  • Проведено засідання комісії КТЕБ та НС з забезпечення цивільного захисту на території Роганської селищної ради.
  • Завершено роботи по встановленню модернізованого вуличного освітлення по провулку Горького в селищі Рогань.
  • Встановлення модернізованого вуличного освітлення на території стадіону в с. Хроли
  • Розширення освітлювальної зони по вулиці Садова в с. Хроли та вулиці Центральна с. Логачівка
  • Проведено роботи з реконструкції та благоустрою дитячого майданчика в с. Логачівка.