До ЗНО-2019 у громаді готові

Дата: 04.06.2019 09:17

Для випускників закладів загальної середньої освіти розпочинаеться хвилюючий сезон іспитів. Цьогоріч школи Роганської ОТГ закінчують  учні 11-их класів. Як відомо, державна підсумкова атестація відбувається у формі зовнішнього незалежного оцінювання виключно на пунктах тестування,тому Виконавчим комітетом Роганської селищної ради організовано транспортні перевезення учнів до пунктів здачі ЗНО.

Нагадуємо, що до пунктів проведення ЗНО допускають лише з такими документами: сертифікатом зовнішнього незалежного оцінювання (оригінал), паспортом або іншим документом, серію та номер якого зазначено в сертифікаті, запрошенням-перепусткою для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники  самостійно роздруковують з інформаційної сторінки.

Покрашення якості надання освітніх послуг  є невід’ємних пріоритетом розвитку освітньої галузі в громаді, а забезпечення максимальної доступності  до пунктів проведення ЗНО досягається завдяки плідній співпраці відділу освіти Роганської громади та Виконавчим комітетом.