Перший випускний в садочках Роганської ОТГ

Дата: 03.06.2019 13:57

Випускний у дитячому садочку – це своєрідний перший рубіж для дошкільнят та їхніх батьків, адже попереду - нові горизонти і стільки незвіданого та цікавого!

Теплими словами привітав  вихованців зі святом заступник голови Роганської селищної ради Котелевець Микола Валерійович. Він щиро побажав дітям добра, успіхів, знайти своє місце в житті та вручив подарунки від громади і висловив щиру подяку всім працівникам дошкільної установи за сумлінну працю у вихованні підростаючого покоління. Адже вони віддають тепло, добро, любов своїх сердець маленьким діточкам.

Пройде час, а в малят залишаться добрі спогади про їх дошкільне життя, яке вони згадуватимуть через багато років з любов’ю та вдячністю. Ото ж, бажаємо випускникам успіху у здобутті знань, а їхнім батькам підтримки та терпіння, щоб батьківське плече завжди було для дітей надійною опорою та оберегом.