WPKA серед дорослих, юнiорiв, старших юнакiв та юнакiв

Дата: 02.05.2019 10:55

18-21 квiтня 2019 року у Харковi вiдбувся офiцiйний чемпионат України з кiкбоксингу WPKA серед дорослих, юнiорiв, старших юнакiв та юнакiв. В особистiй першостi на спортивнiй аренi з рингу та чотирьох татамi глядачi побачили бiльш нiж 1200 поєдинків помiж 590 учасниками з 17 областей країни . До складу команди Харкiвської областi увiйшли також спортсмени Роганської КДЮСШ, вихованцi Iсаєва Саiда Масхудовича. Спортсмени виступали у змагальних роздiлах: семi-контакт, лайт-контакт, фул-контакт, лоу-кik. Учасники показали наступнi персональнi результати: Череднik Денис, 2009 р.н. - бронза Iсаєв Арслан, 2010 р.н. - срiбло Курiєнко Давiд, 2012 р.н. - бронза Альохiн Давiд, 2012 р.н. - золото Стаднik Максим, 2013 р.н. - срiбло Долуда Володимир, 1994 р.н. - двi бронзи Авксентенко Владислав, 2000 р.н. - два срiбла Бучковська Анжела, 2000 р.н. - два золота. Авксентенко Владислав та Бучковська Анжела вибороли право представляти нашу країну у складi збірної на Чемпионатi Свiту, який незабаром вiдбудеться у Грузії . Вiтаємо спортсменів та тренера з цим успіхом та бажаємо ще бiльших перемог!