ЧЕРГОВА МЕДАЛЬ У СКАРБНИЧКУ РОГАНСЬКОЇ ОТГ! ВІТАЄМО СЕРЕБРЯНИХ ПРИЗЕРІВ!

Дата: 22.04.2019 14:05

17-19.04.2019р. збірна команда Роганської ОТГ у складі 6 хлопців Роганського ліцею взяла участь у змаганнях Спартакіади області з масових видів спорту серед районів області, міст обласного значення та ОТГ у м. Харкові, «Харківському національному університету повітряних сил імені Івана Кожедуба». Наша ||| група складалася з 4 команд - учасниць. Випробовуємо свої сили з бігу на 100 метрів, підтягування на перекладині в перший день змагань, плаванні на 50 метрів, човниковий біг (6x100) з мак.АК-74 у другий день змагань, стрільби з пневмотичної гвинтівки та бігу 1500 метрів у третій день. Останній день змагань. Закривали такі види: біг на 1500 м., стрільба з пневматичної гвинтівки. Наша команда, наші допризивники, ви всі молодці! Дякую вам за витримку, за сміливість, за характер! І Приємно, що наш допризивник Воронін Руслан в особистому заліку багатоборств посів третє місце серед 186 учасників човникового забігу (6*100) з мак.АК-74 за 1:52,8 і перше місце в особистому заліку ||| групи з 4419 очки. У наступному році будемо сподіватися на перше місце! Ми пишаємося нашими спортсменами громади і бажаємо наступних досягнень.

На изображении может находиться: 9 человек, в том числе Андрей Дмитриевич Шамрай, люди стоят