Децентралізація дає нові можливості для розвитку!

Дата: 15.04.2019 11:31

Голова Роганської селищної ради Шевченко Федір Степанович з головами та представниками бізнесу об’єднаних громад Харківщини відвідав з робочим візитом Республіку Польща де:

- взяв участь у XI Baltic Business Forum, що відбувся у м. Свіноуйсце, Республіка Польща.

Де презентували інвестиційний потенціал територій перед зацікавленими особами з 25 різних країн, спілкувалися з однодумцями, обговорювали найновіші тренди розвитку Європи та України, запрошували потенційних партнерів до Харківщини.

- ознайомвся з роботою Агенції регіонального розвитку Мазовії ( АRMCA), однією з найпотужніших структур в Республіці Польща, яка більше 20 років займається розвитком свого регіону та робить значні успіхи.
Це є дуже цікавим для нашої області, бо саме зараз спільно з робочою групою ХОДА, обласної ради, представників бізнес-асоціацій працюємо над створення подібної структури на Харківщині.

- отримв підтвердження від представників Агенції регіонального розвитку Мазовії ( АRMCA) та Польсько - української господарчої палати на ознайомчий візит до об’єднаних громад Харківщини- як територій реформи найближчим часом, вже у квітні!