Чемпіонат Харківського району з баскетболу.

Дата: 27.03.2019 13:52

Баскетбол – популярний вид спорту у Харківському районі. Постійно проводиться Чемпіонат серед чоловічих команд. Баскетболісти Роганської ОТГ в минулому сезоні стали чемпіонами Харківського району. Цього року у Чемпіонаті приймають участь 7 команд з різних міст Харківського району. Це: селище Пісочин ( представляють дві команди), селище Бабаї ( представляють дві команди), селище Високий, селище Безлюдівка та наша команда Роганської ОТГ. Змагання будуть проходити у два кола. Відбулися перші два тура. 10 березня у спортивному залі ХНАУ ім. В.В. Докучаєва наші баскетболісти зустрілися з двома командами селища Пісочин. І одержали перемоги з рахунком: Рогань – Пісочин - 1 (52 : 22) та Рогань - Пісочин – 2 (50 : 9). 24 березня у спортивному залі ДК селища Бабаї наша команда перемогла селище Високий (29 : 20) та місцеву команду Бабаї – 1 (43 : 22). Після двох турів баскетболісти Роганської ОТГ очолюють турнірну таблицю разом з командою селища Безлюдівка. Попереду, ще п’ять турів, тож бажаємо нашій команді успіхів!