Роганська ОТГ вийшла до фінальної частини змагань

Дата: 25.03.2019 08:46

Сьогодні, збірна команда Роганської ОТГ взяла участь у зональних змаганнях з футзалу (чоловіки) Спартакіади області з видів спорту серед районів області, міст обласного значення та ОТГ у смт. Малинівка Чугуївського району. III Група складалася з шести команд. Наша команда з рахунком 3:0 виграла у Малинівської ОТГ, з рахунком 1:1 зіграли з Циркунівської ОТГ, з рахунком 3:1 з Чкалівської ОТГ,з рахунком 3:3 Печеніжським районом,команда Старосалтівської ОТГ не прийняла участь у змаганнях. Роганська ОТГ вийшла до фінальної частини змагань посів перше місце в першій зоні з 8 очками. Вітаємо команду з виходом у наступний етап .Чекаємо нових перемог!

На изображении может находиться: 9 человек, в том числе Андрей Дмитриевич Шамрай, люди улыбаются