Виконавчим комітетом Роганської  селищної ради та депутатським корпусом,було запущено соціальний автобус задля вивчення маршруту та пасажиропотоку в громаді.

Дата: 13.03.2019 16:06

Запуск соціального автобусу має на меті  організацію перевезення учнів з вул.Доослідної ,сел. Рогань до навчальних закладів, дитячих садочків №1 та №2, Роганської гімназії та  Роганського ліцею, також враховуючи факт закриття відділення Ощадбанку в сел.Рогань  у жителів  виникає необхідність відвідувати відділення Ощадбанку в ХНАУ ім. В.В.Докучаєва.

Враховуючи вищезазначене , створення соціального маршруту у Роганській ОТГ забезпечить потреби в безпечному та комфортному перевезенні пасажирів через організацію підвозу населення громади.

Дана успішна ініціатива повинна створити  комфортні умови проживання громадян в населених пунктах громади і  підвищити  якість і культуру перевезень пасажирів.

Завдяки розробленому маршруту буде створено умови для безкоштовного проїзду жителям громади для вирішення їх соціально-побутових проблем .