Вітання з нагоди свята - 8 березня.
Дата: 07.03.2019 11:23
Кількість переглядів: 504
Любі жінки!
Голова Роганської селищної територіальної громади, депутатський корпус та члени виконавчого комітету Роганської селищної ради щиро і сердечно вітають Вас із весняним святом – 8 березня.
Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола Вас панують любов і гармонія, а на Вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму.
Бажаємо Вам щастя й вдачі, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у Ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут.
![???°???????????? ???? ?·?°?????????? ?????·???????????»?µ?????? ?· 8 ?±?µ???µ?·???? ?¶???????? ?????????°????](https://maximum.fm/uploads/424x239_DIR/media_news/2018/03/136704a08f1ed5ffaa4e33cecb2d8328da88a052.jpg)
« повернутися