Запрошуємо на вебінар

Дата: 20.02.2019 11:38

27 лютого 2019 року за участі: начальника відділу мікро-, малого та середнього бізнесу Харківської філії ПАТ «Державний ощадний банк України» В. Кисіля, завідувача сектором організації продажів відділу мікро-, малого та середнього бізнесу Харківської філії ПАТ «ОЩАДБАНК» А.Хряка відбудеться вебінар «Фінансові інструменти підтримки представників малого та середнього бізнесу». У рамках заходу суб’єкти підприємницької діяльності дізнаються про: - інструментарій фінансової підтримки бізнес-проектів малого та середнього бізнесу ПАТ «Державний ощадний банк України», зокрема за рахунок участі у програмі підтримки малого бізнесу «Будуй своє!»; - алгоритм дій стосовно отримання державної допомоги представниками сільськогосподарського, агропромислового сектору в рамках державної програми підтримки у 2019 році. Програма заходу доступна за посиланням: http://www.compet.kh.gov.ua/images/20... Цільова аудиторія: представники підприємств малого та середнього бізнесу Харківської області, менеджери відділів збуту, суб’єкти підприємницької діяльності – фізичні особи підприємці, що зацікавлені в активній присутності власної продукції на зовнішніх ринках, представники активної молоді Слобожанщини.