Голова Роганської об’єднаної територіальної громади Шевченко Федір Степанович прийняв участь у III Форумі місцевого самоврядування

Дата: 05.12.2018 14:58

Форум проходить у м. Києві за участю Президента України Петра Порошенка, Прем`єр- Міністра України Володимира Гройсмана, голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Посла ЄС в Україні Хюга Мінгареллі.

У складі делегаціі: голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк, , директор Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування Диана Барінова, радник з питань децентралізації  Центру  Віктор Нестеренко,

голова  Зачепилівської  ОТГ Юрій Кривенко, голова Чкаловської  ОТГ Віктор Соловйов, голова # Пісочинської ОТГ Олег Чернобай, голова Коломацької ОТГ Олег Гуртовий,  голова Мерефянської ОТГ Веніамін Сітов, голови Нововодолазької ОТГ Олександр Єсін, голова  Малоданилівської ОТГ Олександр Гололобов, голова  Роганської ОТГ  Федір Шевченко, голова Старосалтівської ОТГ Едуард Коновалов, в.о старости Довжицького старостинського округу  Золочівської ОТГ Валентина Коник.