Огляд дороги Хроли - Харків

Дата: 29.10.2018 17:06

29.10.2018, депутат Роганської селищної ради Сапелкін М.С. разом із представниками департаменту капітального будівництва ХОГА, представниками підрядної організації, старостою с. Хроли Бринзою 0. В. та першим заступником Роганського селищного голови Топчієм А. Г. провели технічний огляд критичних ділянок дороги загального користування сполученням Харків - Хроли в межах Роганської ОТГ для визначення першочерговості проведення ремонтних робіт.

З огляду на обсяги фінансування, об'єм запланованих ремонтних робіт в цьому році буде становити 1200 м.кв. нового дорожнього полотна, відремонтованого з урахуванням усіх необхідних технологій. Орієнтовний початок робіт заплановано на наступний тиждень.