На території Роганської ОТГ відсвяткували День фізичної культури

Дата: 11.09.2018 12:05

До дня Фізичної культури на території громади пройшли такі заходи : Першість Роганської ОТГ з футболу, Першість Роганської ОТГ з  волейболу, Турнір пам’яті А.І. Бойченко до дня фізичної культури та спорту з баскетболу, Першість з міні футболу та настільного тенісу (ЕСТАФЕТИ), Першість Роганської ОТГ з настільного тенісу та святковий концерт в Роганському БК і ХПНВК «СТУПЕНІ».

Виконавчий комітет Роганської селищної ради висловлює подяку за організацію та проведення свята  Шамраю А.Д (Начальник відділу культури, спорту та молоді). ,Завадському О.М. (Депутат Роганської ОТГ) , Шелудько В.М. (Заступник голови з гуманітарних питань), Круговській Р.В. (Депутат Роганської ОТГ), Гриценко Л.П. (Директор ХПНВК «СТУПЕНІ» ), Дубовій Т.В. (в.о. Директора КДЮСШ), Трегубу К.М. (Завідуючий кафедри фізичного виховання ХНАУ ім..В.В. Докучаєва), Тихонову А.І. (Тренер з баскетболу), Даниленко О.М. (Тренер з волейболу), Олійник І.О. (Тренер з настільного тенісу),Ширяєвій О.Л. (Депутат Роганської ОТГ), Фомічова К.Ю. (Заступник директора КДЮСШ) Кунченко Г.П. (Директор мережі магазинів «Флагман» в Харківській області ) та голові Роганської селищної ради Шевченку Федіру Стрепановичу.