Колектив  Роганської селищної ради разом з усіма жителями Роганської ОТГ висловлює слова  співчуття родині передчасно померлого, жителя громади, члена Виконавчого комітету -  Стреляного Михайла Володимировича.

Дата: 23.07.2018 16:00

Добігає час, коли душа ...залишить земні обрії та полине у вись. Ми щиро сподіваємося, що Господь оселить її там, де спочивають праведні. Бо саме таким він був тут, на землі. Директор, працелюб за натурою, він ніколи не пасував перед труднощами, згуртовував колектив і націлював його на поступ уперед. Він був тим керівником, який ніколи не скупився на добре слово, підтримку, не шкодував ні сил, ні часу, щоб втілити намічене.

Важко висловити словами, як ми співпереживаємо вашій втраті. Золота людина, яких мало! Ми будемо пам’ятати про нього завжди. Це неймовірна , катастрофічна втрата. Втрата  справжньої людини, кумира, зразкового сім’янина і громадянина своєї країни.