На територій Роганської об’єднаної  територіальної громади  пройде свято Івана Купала.

Дата: 04.07.2018 14:21

Фото без описуЗахід став можливий за підтримки Виконавчого комітету Роганської селищної ради та адміністрації Харківського національного університету ім. В. В. Докучаєва. Свято почнеться з виступу професійних мотоциклістів,потім розпочнеться святковий концерт. Під час заходу всіх гостей будуть частувати польовою кашею.

На місці проведення заходу будуть працювати спортивна та дитяча зона, також будуть представники Agro Food Cluster Kharkiv які організують фуд-корт разом з фіналістом шоу «Мастер Шеф» Олексієм Мазніциним. Фуд-корт буде представлений  з різноманітними видами вуличної їжі, крафтовими напоями  та морозивом.

Планується що захід відвідають представники Харківської обласної ради та Харківської районної ради.