«Слобожанські передзвони»

Дата: 02.07.2018 10:35

З 2 по 30 червня 2018 року на базі Центрального парку культури і відпочинку ім. Горького міста Харкова триває обласний огляд-конкурс аматорів народного мистецтва Харківської області «Слобожанські передзвони».

23 червня Роганська об’єднана територіальна громада гідно представила свій творчий звіт. Це була дружня співпраця художніх колективів селища Рогань та Пономаренківського сільського клубу.

В огляді приймали участь народний хор «Жайвір» (кер. А. Дудка), народний вокальний колектив «Мрія» (кер. А. Кириченко), вокальні колективи «Берегиня» (кер. О. Косинова), арт-студія «Експромт» і  дитячий вокальний квартет «Мозаїка» (керівник І. Нетіс), Марина Толокова, зразковий колектив народного танцю «Зоряна» (кер. Н. Пензєва), колектив естрадно-сучасного танцю «Ексклюзив» (кер. Н. Колісник), танцювальна студія «Атлантіс» (кер. М. Лементаренко) та наймолодші учасники конкурсу – вокальний ансамбль «Океан посмішок» (кер. О. Кіпоть) і танцювальний колектив «Веселка» (кер. Ю. Савицька). Дякуємо нашим неперевершеним ведучим  Максиму Лементаренко і Олені Зозулі та всім учасникам конкурсу.

Бажаємо  успіхів та натхнення і  чекаємо на результати журі!