Мешканка нашої громади Волкова Інга у складі збірної України зайняла І місце на чемпіонаті Світу серед юніорів віком 13-15 років по синхронному плаванню.

Дата: 27.06.2018 08:28

20 та 23 червня пройшов чемпіонат Світу серед юніорів віком 13-15 років по синхронному плаванню. Мешканка нашої громади Волкова Інга у складі збірної України зайняла І місце у комбінованій і груповій програмах. Вітаємо нашу переможницю з двома золотими медалями і чекаємо на протокол змагань для здійснення заохочувальної виплати згідно Програми розвитку фізичної культури і спорту по Роганській селищній раді на 2017-2019 роки.

Нашу переможницю в аеропорту Харкова зустрічав Роганський селищни голова Шевченко Федір Степанович та начальник відділу культури, молоді та спорту Шамрай Андрій Дмитрович.

Ми пишаємось нашими вихованцями, хоч зараз їх тренують професійні тренери, але вони завжди будуть нашими і ми будемо їм допомагати. Бажаємо Інзі ще більших перемог та натхнення