Суспільна робота єднає громаду

Дата: 23.06.2018 17:25

Фото без описуФото без описуСьогодні, 23 червня 2018 року працівниками Роганської селищної ради було організовано очищення футбольного поля в сел. Рогань від рослин-шкідників. Ми плідно працювали з шостої години ранку до восьмої, так як, тембературний режим на вулиці не дозволяє роботи це вдень чи ввечері, але оскільки на поле вийшли абсолютно всі працівники, враховуючи керівництво, нам вдалось повністю очистити поле від бур'яну.

Хотілось би звернутись до молоді громади, це робиться для Вас і заради Вас, ми хочемо щоб Ви також були небайдужими до роботи, що виконується нами за договорами чи особисто працівниками виконкому і долучались до наших ініціатив та звертались зі своїми.

Сьогоднішньою акцією ми хочемо довести всім, що разом ми сила, яка може все. І хоча сьогодні до заходу долучились тільки працівники ради, ми сподіваємось, що наступного разу, коли нам потрібно буде швидко зробити щось велике, до нас приєднаются жителі, спортсмени і всі небайдужі.