Роганська селищна військова адміністрація

Харківської області

Зустріч з польськими колегами

Дата: 21.06.2018 13:07
Кількість переглядів: 846

Сьогодні за ініціативи директора Харківського відокремленого підрозділу установи "Центру  розвитку місцевого самоврядування" , Діани Баріновой в рамках програми перебування Президента Польсько-української академії міст, представника Польсько-української торгово-промислової палати Даріуша Шимчихи в Харківській області, відбулась зустріч з головою Роганської селищної ради Федором Степановичем Шевченко, активом ОТГ та ознайомлення з об’єктами інфраструктури громади.

Також проректор з наукової роботи Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва Петров Вадим Миколайович познайомив гостей з Дендрологічним парком та музеєм університету. Мало хто знає але ХНАУ ім. В. В. Докучаєва що є невід'ємною частиною нашої громади був заснований в Польщі. Маючі спільну історію Роганська об’єднана територіальна громада готова до співпраці та плідної роботи з польськими колегами.

На зустрічі, польські колеги запропонували Роганській ОТГ взяти участі у відборі 5-ти громад Харківщини, в яких Фондом енергоефективності Республіки Польща будуть реалізовуватись проекти з енергозбереження та енергоефективності.

Спеціалісти селищної ради вже приступили до формування проектної заявки на відбір , побажаємо нам удачі та перемоги.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь