Перемога команди Роганської гімназії у дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»)

Дата: 14.06.2018 14:49

13 червня команда Роганської гімназії «ГАРТ», брала участь у ІІ (обласному) етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який проходив базі Комунального закладу «Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот»» Харківської обласної ради. Гра проводилася серед команд закладів загальної середньої освіти Харківської області. Рій ГАРТ Роганської гімназії виборов І місце у конкурсі «Добре діло», ІІІ місце у конкурсі «Звіт про рейд-похід» та ІІІ місце в півфіналі з правом брати участь у фіналі ІІ (обласного) етапу, який відбудеться 15 червня.
??Вітаємо наших джур: Горгуля Костянтина (командир рою), Вараву Микиту, Додіван Уляну, Казанцева Семена, Курганського Владислава, Риндіна Володимира, Сердюк Олександру, Харченка Дмитра, а також їх виховників Меленті Олександра Петровича та Максимову Олену Вікторівну та бажаємо їм з легкістю підкоряти рові вершини!