Відбувся тренінг "Законодавчо-нормативне забезпечення діяльності громадських організацій"

Дата: 31.05.2018 16:10

31.05.2018р. у 3 приміщеннях: Роганського будинку культури, Роганської селищної ради, а також ХНАУ ім. Докучаєва, в рамках реалізації проекту "Голос громади у мiсцевому самоврядуваннi" програми "Децентралізація приносить кращі результати" #DOBRE відбувся тренінг "Законодавчо-нормативне забезпечення діяльності громадських організацій" для представників Роганської ОТГ та громадських організацій в громаді. На тренінгу були присутні представники місцевих ГО, посадові особи Роганської селищної ради, місцеві депутати, громадські активісти. Під час тренінгу було проаналізовано статутні документи місцевих ГО, розроблено проекти змін до них з метою забезпечення статусу неприбутковості, а також визначено план заходів щодо внесення відповідних змін та доповнень. Також обговорювалися проектні заявки для участі в оголошеному 16 квітня конкурсі "Місцеві ініціативи для розвитку громад" (дедлайн 31.05.2018р.). Захід було організовано за участі експертів та тренерів ГС "Харківський університетський консорціум".