28 травня у приміщенні Роганської ДМШ відбувся традиційний щорічний захід

Дата: 31.05.2018 12:34

28 травня у приміщенні Роганської ДМШ відбувся традиційний щорічний захід: творчий звіт та вручення свідоцтв випускникам 2018 року. Концерт під назвою «Музичні сходинки» продемонстрував ріст творчих здібностей учнів музичної школи від 0-го до 8-го класу. Актова зала була заповнена вщент, багатьом не дісталося місця, але всі були задоволені: і діти, і батьки, і гості. На заході були присутні: Голова Роганської селищної ради Шевченко Ф. С., головний бухгалтер Кіщенко Н. В., спеціаліст відділу культури, спорту і молоді Шевашян Л. В. і інші гості. В урочистій церемонії вручення свідоцтв випускникам виступив з промовою селищний голова Шевченко Ф. С. Він дуже тепло привітав випускників і побажав їм світлої дороги у майбутнє, а також вручив подарунки. Від батьків велику подяку педагогічному колективу школи висловила мама випускника Бадажкова І. В. А випускники не змогли стримати сліз: Землянська Анастасія від усіх побажала викладачам творчих успіхів та найкращих учнів.