Оголошення на проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Роганської селищної ради

Дата: 08.05.2018 17:34

Виконавчий комітет Роганської селищної ради оголошує конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Роганської селищної ради: сел. Рогань, сел. Докучєвське, с. Хроли, с. Пономаренки, с. Лелюки,              с. Логачівка. Датою оголошення конкурсу вважати дату публікації оголошення в офіційних друкованих джерелах.

Для проведення конкурсу відповідно до п. 6 Постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 р. на паритетних засадах  до участі в конкурсній комісії запрошуються представники: територіального органу Держспоживінспекції, органів місцевого самоврядування (за їх згодою), органів виконавчої влади, власників (їх об'єднань) або наймачів, користувачів, у тому числі орендарів розміщених у межах території населених пунктів Роганської селищної ради житлових приміщень та земельних ділянок.

Термін надання згоди на участь в конкурсній комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Роганської селищної ради встановлюється не пізніше ніж за три дні до закінчення строку подання конкурсних пропозицій відповідно до п. 6 Постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 р.№ 1173