Шановні жителі Роганської громади!

Дата: 25.04.2018 10:07

Шановні жителі Роганської громади!

В ніч з 24-го на 25-те квітня ,зловмисниками було викрадено каналізаційний люк біля будинку Роганської селищної ради.

Виконавчий комітет Роганської селищної ради просить Вас проявити громадянську позицію, та надати інформацію, задля виявлення зловмисників. Анонімність гарантуємо.

Запобігти крадіжкам каналізаційних люків, можна тільки завдяки притягненню до відповідальності винних осіб.

У січні 2011 р. Кримінальний кодекс доповнили статтею 270-1, згідно з якою умисне знищення або пошкодження об’єктів житлово-комунального господарства, якщо це призвело або могло призвести до неможливості експлуатації, порушення нормального функціонування таких об’єктів, що спричинило небезпеку для життя чи здоров’я людей або майнову шкоду у великому розмірі, — карається штрафом від ста до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Ті самі дії, вчинені особою повторно, або загально небезпечним способом, — караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.

Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вони спричинили майнову шкоду в особливо великому розмірі або загибель людини чи інші тяжкі наслідки, — караються позбавленням волі на строк від п’яти до дванадцяти років.