Запрошуємо усіх жителів громади на концерт народного хору "Жайвір"

Дата: 19.04.2018 19:32

Український народний хор об’єднує ,студентів, викладачів, співробітників ХНАУ ім. В.В.Докучаєва,  і жителів нашої громад.Кожні три-чотири роки самодіяльний колектив поповнюється молодими голосами.
    „Жайвір” має своє творче, надзвичайно привабливе обличчя. Репертуар хору налічує понад 250 різнопланових народних та авторських творів, серед яких оригінальні аранжування і обробки українських народних пісень, патріотичні пісні, класичні хорові твори. Серед найкращих робіт хору пісні на вірші Т.Г.Шевченка („Думи мої”, „Реве та стогне Дніпр широкий”), ліричні („Ой, у полі криниченька”, „Коло хати”, „Вечір на дворі”), жартівливі („Ой, при лужку”, „На городі буркун”, „На городі чорна редька”, „Кума”, „Как хотела меня мать”), патріотичні („Моя Україна”, „Батьківщина моя”) та багато інших. Робота щодо роширення репертуару триває.

Запрошуємо усіх жителів громади на концерт народного хору "Жайвір".