31 березня в ДК Роганської селищної ради відбувся святковий концерт

Дата: 05.04.2018 19:06

Перше квітня, або День сміху – це завжди особливе свято, адже воно, не маючи офіційного статусу, так чи інакше торкається кожного. Саме в цей день всі, дорослі і діти, можуть забути про свою повсякденну серйозність і від душі пожартувати і посміятися над оточуючими, а що найголовніше. Це свято в нашій  гроиаді вже традиційно відзначається святковим концертом. І  хоча цього року за календарем перше квітня випало на вихідний день – неділю, це ніяким чином не могло зашкодити святкуванню.

Вітаємо ще раз із Днем сміху, і пам'ятайте, що головне в цей день – посміятися над самим собою, адже це вміння – найцінніше. Посміхайтеся частіше!