Пожежа

Дата: 04.04.2018 15:49

Повідомляємо, що сьогодні, 04 квітня 2017 року близько 12 години дня сталось займання житлового будинку по вул. Зарічній, 17 в сел. Рогань. Місцева пожежна команда Роганської селищної ради оперативно прибула на місце займання одночасно з воєнізованою пожежною частиною ППЧ-25, разом вони приступили до локалізації та ліквідації займання. Гасіння пожежі було ускладнено із-за використання в покрівлі жилого будинку легкозаймистих матеріалів. Станом на 14 годину пожежу повністю ліквідовано. В житловому будинку сильно постраждав другий поверх, жертв та поранених немає.

Висловлюємо подяку Роганській місцевій пожежній команді за оперативне реагування та безпосередню участь у ліквідації надзвичайної ситуації.

Закликаємо жителів Роганської громади бути пильними та обережними із вогнем та електроприладами. Пам'ятайте — дотримання правил протипожежної безпеки — це запорука збереження вашого життя та майна.