Вітаємо наших футболістів.

Дата: 28.03.2018 17:36

Футболісти Роганської КДЮСШ перемогли в двох групових іграх у відкритій дитячої футбольної лізі Харківського району серед дітей 2001-2002 року. ФК Рогань-ФК Циркуни 5-2 ФК Рогань-ФК Руські Тишки 7-2 Вітаємо наших юних футболістів з двома перемогами в особистій першості і з виходом у фінал Харківського району, який відбудеться 15.04.2018 в смт.Пісочін (Колегіум) серед команд ФК Рогань, ФК Безлюдівка, ФК Пісочин, ФК Люботин.Тренер-викладач Шамрай А.Д Команда ФК Рогань КДЮСШ вийшла перша з підгрупи у фінальну частину змагань при рівній кількості очок і особистих зустрічей, але за різницею забитих і пропущених голів: ФК Рогань +3; ФК Безлюдівка +1; ФК Руські Тишки -4.