Шановні депутати, члени виконавчого комітету, працівники , ветерани місцевого самоврядування, колеги! Щиро вітаємо Вас із Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2020 10:43

Наше свято – це добра нагода для підведення підсумків, аналізу зробленого та планів на майбутнє. Не дивлячись на серйозні випробування, з якими зіткнулася наша держава та місцеве самоврядування в останні роки, Роганська селищна рада та її органи плідно працювали над вирішенням цілого ряду важливих соціально-економічних питань розвитку територіальної громади.
Вітаючи сьогодні працівників органів місцевого самоврядування, депутатів попередніх та нового скликань, громадських активістів, сердечно бажаємо всім міцного здоров’я, миру, витримки та оптимізму. Нехай ваша професійність, досвід та висока відповідальність перед нашою громадою сприяють її розвитку та змінам на краще.