«Твоє право»

Дата: 09.10.2020 15:22

Сьогодні на робочій зустрічі  з активом Роганської територіальної громади представники Харківської обласної громадської організації «Твоє право» обговорили основи законодавства щодо протидії торгівлі людьми, систему здійснення превентивної роботи з різними категоріями клієнтів (населення).
Також гості представили макети друкованих інформаційних матеріалів, які будуть передані громаді для використання в інформаційно-просвітницькій роботі з населенням. Учасники заходу мали можливість задати питання і отримали вичерпні відповіді.
Захід відбувся в рамках проекту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів Харківської області, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в умовах децентралізації» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку, Міністерства закордонних справ Норвегії, Міжнародної організації з міграції.

Документи до завантаження