ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ! На період карантину у центрах зайнятості тимчасово обмежений особистий прийом громадян!

Дата: 02.04.2020 12:55

Всі консультації шукаючим роботу громадянам та зареєстрованим безробітним, пов’язані з отриманням соціальних послуг та матеріального забезпечення, надаються різними засобами дистанційної комунікації,  зокрема, громадяни, які виявили намір отримати статус безробітного, подають відповідні заяви та сканкопії документи у такі способи:

- у скриньку для кореспонденції, що розташована при вході до центру зайнятості;

- через електронну пошту центру зайнятості 2010@khcz.gov.ua

У період встановлення карантину реєстрація безробітного здійснюється з першого дня після подання особою, яка шукає роботу, заяви про надання статусу безробітного за визначеною формою та копій відповідних документів.

Для реєстрації в службі зайнятості ви маєте подати завірені власним підписом копії документів:

• паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

• довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

• трудову книжку (копії всіх  сторінок) або цивільно-правовий договір чи інший документ, який підтверджує припинення останнього виду зайнятості;

• документ про освіту;

• військово-обліковий документ для осіб, які звільнилися із строкової військової служби.

Разом з документами не забудьте залишити свої актуальні контактні дані, за якими ви перебуваєте на постійному зв’язку (номер телефону, електронна адреса).

Для розширення можливостей та оперативної комунікації з  кар’єрним радником рекомендуємо Вам створити «Електронний кабінет шукача роботи». Перейдіть за посиланням https://kha.dcz.gov.ua/cabinet

В цьому кабінеті Ви зможете ознайомитись з  відомостями щодо нарахування та виплати Вам допомоги по безробіттю, актуальними вакансіями, запропонованими послугами та їх графіком, розмістити резюме для пошуку роботи та інше.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:

(057) 732-41-33 реєстратор
 (057) 732-45-05 відділ організації працевлаштування населення